Kółko osprzętowe obrotowe mocowanie na płytkę średnica 75mm
Wystaw opinię o produkcie
| Średnica |
75 mm |
| Szerokość bieżni | 25 mm |
| Wysokość całkowita | 100 mm |
| Wysięg | 28 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 60x60 mm |
| Rozstaw otworów w płytce | 43x43 mm |
| Maksymalna nośność | 60 kg |
| Łożysko | ślizgowe |
| Piasta | Polipropylen |
| Widelec | Blacha stalowa |
| Bieżnik | Guma szara |
Kod produktu: E7CF-35541_20151016130035
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.