Kółko osprzętowe stałe mocowanie na płytkę średnica 50mm
Wystaw opinię o produkcie
| Średnica | 50 mm |
| Szerokość bieżni | 20 mm |
| Wysokość całkowita | 69,5 mm |
| Wysięg | 24 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 60x60 mm |
| Rozstaw otworów w płytce | 43x43 mm |
| Maksymalna nośność | 40 kg |
| Łożysko | ślizgowe |
| Piasta | Polipropylen |
| Widelec | Blacha stalowa |
| Bieżnik | Guma szara |
Kod produktu: E7CF-35541_20151016130820
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.