Koło obrotowe z bieżnią gumową średnica 200mm
Wystaw opinię o produkcie
| Średnica | 200 mm |
| Szerokość bieżni | 50 mm |
| Wysokość całkowita | 235 mm |
| Wysięg | 54 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 135x110 mm |
| Rozstaw otworów w płytce | 105x80 mm |
| Średnica otworów w płytce | 11 mm |
| Maksymalna nośność | 205 kg |
| Łożysko | rolkowe |
| Piasta | stalowa |
Kod produktu: 0806-5066F_20151012130907
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.