Koło obrotowe z bieżnią gumową średnica 80mm
Wystaw opinię o produkcie
| Średnica | 80 mm |
| Szerokość bieżni | 25 mm |
| Wysokość całkowita | 100 mm |
| Wysięg | 36 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 105x80 mm |
| Rozstaw otworów w płytce | 80x60 mm |
| Średnica otworów w płytce | 9 mm |
| Maksymalna nośność | 50 kg |
| Łożysko | rolkowe |
| Piasta | stalowa |
Kod produktu: 0806-5066F
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.