Koło obrotowe z bieżnią poliuretanową widelec standardowy średnica 125 mm
Wystaw opinię o produkcie
| Średnica | 125 mm |
| Szerokość bieżni | 40 mm |
| Wysokość całkowita | 155 mm |
| Wysięg | 40 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 105x80 mm |
| Rozstaw otworów w płytce | 80x60 mm |
| Średnica otworów w płytce | 8,5 mm |
| Maksymalna nośność | 200 kg |
| Łożysko | kulkowe |
| Piasta | aluminiowa |
| Widelec | standardowy |
Kod produktu: 2F7C-842A1_20151014135732
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.