Koło obrotowe z bieżnią poliuretanową widelec wzmacniany średnica 100 mm
Wystaw opinię o produkcie
| Średnica | 100 mm |
| Szerokość bieżni | 40 mm |
| Wysokość całkowita | 128 mm |
| Wysięg | 40 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 105x80 mm |
| Rozstaw otworów w płytce | 80x60 mm |
| Średnica otworów w płytce | 8,5 mm |
| Maksymalna nośność | 280 kg |
| Łożysko | kulkowe |
| Piasta | aluminiowa |
| Widelec | standardowy |
Kod produktu: 2F7C-842A1_20151014135430
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.