Koło stałe z bieżnią gumową średnica 160mm
Wystaw opinię o produkcie
| Średnica | 160 mm |
| Szerokość bieżni | 40 mm |
| Wysokość całkowita | 190 mm |
| Wysięg | 52 mm |
| Wielkość płytki mocującej | 135x110 mm |
| Rozstaw otworów w płytce | 105x80 mm |
| Średnica otworów w płytce | 11 mm |
| Maksymalna nośność | 135 kg |
| Łożysko | rolkowe |
| Piasta | stalowa |
Kod produktu: 0806-5066F_20151012150934
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.